• Çalışma Saatleri : Haftaiçi 08:30 - 12:00 / 13:00 - 16:00 | Verem Testi (PPD) Günleri : Pazartesi - Salı - Cuma
  • Merkez ve Taksim Dispanseri: 0212 249 29 73

59.Verem Eğitim ve Propaganda Haftasında "Şiir,Kompozisyon,Resim Dalında Ödüllü Yarışması" (2006 Yılı)

İLÇESİ

OKULU

SINIFI

ADI-SOYADI

KONUSU

DERECE

MALTEPE

FEVZİ ÇAKMAK İ.Ö.O

6/B

Ali Emre ÇEHRELİ

ŞİİR

1.İNCİ

MALTEPE

TURGAY CİNER İ.Ö.O

5/A

Selin CENGİZ

KOMPOZİSYON

1.İNCİ

MALTEPE

DUMLUPINAR İ.Ö.O

7/B

Eren KUŞHAN

KOMPOZİSYON

2.İNCİ

MALTEPE

KASIM TUNÇ İ.Ö.O

8/B

Cihangir DEMİREL

KOMPOZİSYON

2.İNCİ

MALTEPE

PROF.ABDULLAH TÜRKOĞLU İ.Ö.O

6/A

Gül YÜCEL

KOMPOZİSYON

3.İNCİ

MALTEPE

Ö.NİLÜFER COŞKUN İ.Ö.O

5/A

Mine GENCER

RESİM

1.İNCİ

MALTEPE

Ö.NİLÜFER COŞKUN İ.Ö.O

8/A

Elif ŞENTÜRK

RESİM

2.İNCİ

MALTEPE

Ö.YAŞAR CİMİLLİ COŞKUN İ.Ö.O

5/B

İhsan Tarık KÖSE

RESİM

3.İNCİ

K.ÇEKMECE

KÜÇÜKÇEKMECE İ.Ö.O

3/C

Ceyda ŞAHİNOĞLU

ŞİİR

1.İNCİ

K.ÇEKMECE

KÜÇÜKÇEKMECE İ.Ö.O

3/B

Seren TAPTIK

ŞİİR

2.İNCİ

K.ÇEKMECE

KÜÇÜKÇEKMECE İ.Ö.O

3/C

Beyza DEMİREL

RESİM

1.İNCİ

BAĞCILAR

MALAZGİRT İ.Ö.O

4/D

Enes KORU

KOMPOZİSYON

1.İNCİ

BAĞCILAR

PEYAMİ SAFA İ.Ö.O

7/B

Deniz DÖNER

KOMPOZİSYON

2.İNCİ

AVCILAR

ÖZEL AVCILAR FATİH İ.Ö.O

6/A

Samra ERGİ

RESİM

1.İNCİ

BEŞİKTAŞ

LEVENT KIZ MESLEK LİSESİ

10/A

Kübra YILDIRIM

RESİM

1.İNCİ

BEŞİKTAŞ

LEVENT KIZ MESLEK LİSESİ

10/A

Sevinç TAŞAY

RESİM

1.İNCİ

PENDİK

50.YIL GÜZELYALI İ.Ö.O

5/C

Simge YAYLA

RESİM

1.İNCİ

KAĞITHANE

DR.SADIK AHMET LİSESİ

9/A

Buket ERVERDİ

ŞİİR

1.İNCİ

 

 

ÖDÜL TÖRENİNDEN GÖRÜNTÜLER

FEVZİ ÇAKMAK İ.Ö.O Ali Emre ÇEHRELİ (6/B)

ŞİİR DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

DR.SADIK AHMET LİSESİ Buket ERVERDİ (9/A)

ŞİİR DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

TURGAY CİNER İ.Ö.O Selin CENGİZ (5/A)

KOMPOZİSYON DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

KASIM TUNÇ İ.Ö.O Cihangir DEMİREL (8/B)

KOMPOZİSYON DALINDA KAZANDIĞI 2.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

ÖZEL AVCILAR FATİH İ.Ö.O Samra ERGİ (6/A)

RESİM DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

PEYAMİ SAFA İ.Ö.O Deniz DÖNER (7/B)

KOMPOZİSYON DALINDA KAZANDIĞI 2.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

DUMLUPINAR İ.Ö.O Eren KUŞHAN (7/B)

KOMPOZİSYON DALINDA KAZANDIĞI 2.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

LEVENT KIZ MESLEK LİSESİ Sevinç TASAY (10/A)

RESİM DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

LEVENT KIZ MESLEK LİSESİ Kübra YILDIRIM (10/A)

RESİM DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

Ö.NİLÜFER COŞKUN İ.Ö.O Mine GENCER (5/A)

RESİM DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

MALAZGİRT İ.Ö.O Enes KORU (4/D)

KOMPOZİSYON DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

Ö.NİLÜFER COŞKUN İ.Ö.O Elif ŞENTÜRK (8/A)

RESİM DALINDA KAZANDIĞI 2.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

PROF.ABDULLAH TÜRKOĞLU İ.Ö.O Gül YÜCEL (6/A)

KOMPOZİSYON DALINDA KAZANDIĞI 3.LÜK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

KÜÇÜKÇEKMECE İ.Ö.O Ceyda ŞAHİNOĞLU (3/C)

ŞİİR DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 

50.YIL GÜZELYALI İ.Ö.O Simge YAYLA (5/C)

RESİM DALINDA KAZANDIĞI 1.LİK ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN
 
ÖDÜL TÖRENİNDEN TOPLU GÖRÜNTÜLER
 
ÖDÜL TÖRENİNDEN TOPLU GÖRÜNTÜLER
Paylaş